Skip to content

Karlováček.

Přidejte se do naší dětské skupiny.

DS Karlováček

Připravujeme děti na opravdový život.

Cílem naší akreditované Dětské skupiny je pomoci dětem vybudovat pevné základy a vnitřní sebevědomí ve všech oblastech rozvoje tak, aby v budoucnu mohly zrealizovat své sny! Náš přístup je založen na hlubokém respektu k individualitě každého dítěte a na pevné víře v jeho potenciál. Připravujeme děti na opravdový život. Staráme se, aby z vašich dětí byli samostatní, sebevědomí a aktivní lidé, pro které je přirozené pečovat o sebe, blízké, přírodu i okolní svět. Zaměřujeme se na individuálně vedený ucelený psychomotorický rozvoj dětí. Rozvíjíme soustředění, pozornost, paměť, řeč a logické myšlení, komplexní pohybové dovednosti, jemnou motoriku, kreativitu a rytmus. Využíváme řadu moderních didaktických, hudebních, montessori a sportovních pomůcek. Dbáme na zdravý životní styl a lásku k přírodě.

Spolupráce s rodiči:

Jsme komunitním centrem, tudíž je pro nás nesmírně důležité navázat s rodiči spolupráci na partnerské úrovni. Vždy přesně víte, jaké pokroky vaše ratolest dělá a dokážete tak pokračovat v rozvoji jeho talentů a schopností i doma. Jelikož se věnujeme několika projektům na podporu spokojené rodiny, není našim úkolem pouze péče o dítě, ale otevřená náruč v případě potřeby pro celou rodinu ( psychologická pomoc, právní pomoc, intervence apod.)

Kdo se o vás stará?

Dbáme především na stabilní vzdělaný a zkušený tým. Je pro nás důležité, aby se chůvy u dětí neměnily. Naše chůvy pracuji v naší organizaci již přes deset let. I když mají perfektní praxi, dbáme na kvalitní průběžné vzdělávání vždy se specifickým zaměřením, supervizi a firemní kulturu. Tento soubor profesionality a bezpečného prostředí vytváří u dětí pocit jistoty, bezvýhradného přijetí, lásky a rodinné atmosféry.
Elena – klinický psycholog, Helena – speciální pedagog, logoped, Dana – asistent pedagoga, Dáša – vedoucí DS, certifikovaná chůva, Radka – cert. chůva, výtvarné zaměření, Andrea – cert. chůva, hudební nástroje, zpěv, tanec, Petra – cert. Chůva, sportovní průprava, životní prostředí.

  • pracujeme s didaktickými pomůckami na rozvoj řeči, soustředění, pozornosti atd. – (geometrické tvary, písmena, barvy, zvířata atd.)
  • zábavnou formou rozvíjíme pohyb – každý den se věnujeme jiné pohybové oblasti (rovnováha, koordinace pohybů, orientace v prostoru atd.)
  • dbáme na správné a bezpečné provádění pohybových aktivit
  • tvoříme – malujeme, razítkujeme, vystřihujeme, tvoříme z přírodních i umělých materiálů, recykujeme
  • zpíváme si písničky, říkáme říkadla a básničky
  • chodíme na procházky
  • užíváme si radost z učení, pohybu a tvoření
  • učíme se samostatnosti (oblékání, příprava svačinek, úklid, hygiena) a sociálním dovednostem
Dagmar Chmielová

Vedoucí dětské skupiny
+420 606 720 091

Školkovné

Děti od 1 do 3 let (v době nástupu) – 200 Kč/ za odchozený den a 100 Kč/za řádně omluvený den. Tato cena je platná i v případě, že vaše dítě oslaví své třetí narozeniny v průběhu tohoto období od 1.9.2023-31.8.2024. Maximálně 4 600 Kč /měsíčně.

Celodenní strava – 70 Kč/ den. Platí pouze za odchozené dny.

Provozní doba:  7:00 – 16:00 hod.

Nejsme na to sami.

Vzhledem k tomu, že již 26 let působíme v Karlových Varech, navázali jsme spolupráci z mnoha Varskými i mimo Varskými organizacemi. Jsme členy, Krajské rady dětí a mládeže, Asociace nevladních neziskových aktivit, Asociace dětský skupin, Sítě pro rodinu, Rady dobrovolnických center, Koalice dobrovolnických aktivit.

Fotogalerie

Jak to u nás vypadá.

Tento projekt je podporován v rámci Dětských skupin od Ministerstva práce a sociálních věcí.