Skip to content

Karlík.

Přidejte se do naší dětské skupiny.

DS Karlík

Dětská skupina s logopedickým tréninkem

a výukou angličtiny

Od září 2023 pro vás otevíráme novou dětskou skupinu, která kombinuje každodenní logopedický trénink a výuku angličtiny. Proč je tato kombinace tak důležitá? Naší filozofií je, že si dítě musí nejprve řádně osvojit mateřský jazyk, aby se mohlo učit jinému. 

Velké množství současných předškoláčků, a následně i školáčků a školáků, bojuje s nějakou logopedickou vadou. Pravidelným tréninkem však dokážeme těmto problémům předejít, již rozvinuté vady řeči pak zmírnit či zcela odstranit. 

Máme to obrovské štěstí, že logopedický trénink v DS Karlík metodicky zaštiťuje odbornice na slovo vzatá, Mgr. Helena Kumperová,Ph.D, autorka knihy Povídám, povídáš, povídáme. Pod jejím vedením děti rozmluvíme, natrénuje správnou výslovnost a budeme bojovat proti všem logopedickým vadám a nedokonalostem. 

Děti navíc získají základy angličtiny od úžasné Bc. Zuzany Funkové z jazykového centra Wattenglish, která pracuje s unikátními výukovými materiály WoW English, vyvinuté britskou společností Wattsenglish Ltd.

Jak s dětmi pracujeme? Na zásadách tzv. nedirektivní komunikace, jednoho z principů humanistické psychologie C. R. Rogerse  Nedílnou součástí tohoto přístupu je víra v to, že dítě ví, co chce poznávat, jen potřebuje průvodce k tomu, aby se k tématům dostalo. Preferujeme nejen nenásilnou komunikaci, ale také odmítáme násilí. U nás ve školce dbáme na to, aby se vždy hledala dohoda. Vždy chceme, aby obě strany pochopily, co chtěly, co prožívají a naše podpora je k jejich dohodě.

Chcete vědět víc? Domluvte si schůzku nebo se k nám přijďte podívat!

Chcete své děti rovnou zapsat? Stačí vyplnit přihlášku prostřednictvím odkazu níže.

Naším cílem je zajistit kvalitní péči o děti, které nám rodiče svěřují. Snažíme se ze všech sil, aby se u nás děti cítily spokojeně a v bezpečí po celý den. Zaměřujeme se na celkový harmonický rozvoj jejich osobnosti s tím, že naší prioritou je osvojení si českého jazyka.

Preferujeme:
  • učit se dá i zábavně,
  • zábava a legrace zvyšuje
  • schopnost a ochotu učit se,
  • hra zvyšuje motivaci,
  • hravé činnosti znamenají změnu, uvolnění a relaxaci,
  • hraní probouzí zvědavost a zájem.
Dana Davidová

Vedoucí dětské skupiny
+420 775 730 847

Školkovné

Dětskou skupinu lze navštěvovat každý den, nebo pouze v jednotlivé dny. S ohledem na bezproblémovou adaptaci však minimálně 2 dny v týdnu.

Jednotlivé dny.
Děti od 1 roku do 3 let (v době nástupu) – 200 Kč/za přihlášený den.
Děti od 3 do 6 let – 300 Kč/ za přihlášený den.

Náhrady je možné čerpat pouze po předchozí domluvě v různé dny během celého roku. Nejsou však nárokové. Pouze s ohledem na kapacitu v daném dnu.

Každodenní docházka.
Děti od 1 roku do 3 let (v době nástupu) – 3 900 Kč měsíčně. Tato cena je platná i v případě,
že vaše dítě oslaví své třetí narozeniny v průběhu tohoto období od 1.9.2023-31.8.2024.

Děti od 3 do 6 let – 5 000 Kč měsíčně.

Celodenní strava – 70 Kč/ den. Platí pouze za odchozené dny.

Provozní doba:  7:00 – 16:00 hod.

Fotogalerie

Jak to u nás vypadá.

Tento projekt je podporován v rámci Dětských skupin od Ministerstva práce a sociálních věcí.