logotyp
Login

NOVINKY

poděkování

poděkováníCtěli bychom poděkovat Středisku stravovacího provozu Zlatá kotva, jmenovitě panu Ing. Lhotákovi za všestranou pomoc při zajištění obědů pro děti v adaptační skupině.

Mateřské centrum pomáhá Ukrajině.

Mateřské centrum pomáhá Ukrajině.
Aktuálně:
Provozujeme Dětský koutek v KACPU.
Pořádáme sbírky pro děti.
Pořádáme setkání rodičů s dětmi.
Zprostředkujeme psychologickou pomoc.
Připravujeme:
Hlídání dětí od 1 roku do 5ti let.
Volnočasové aktivity.
Jazyková příprava - Adaptační skupiny pro děti od 3do 6ti let.
Pomoc při hledání zaměstnání.

Sbírka pro Ukrajinu.

Sbírka pro Ukrajinu.Milí rodiče, dovoluji si vás oslovit s žádostí o pomoc. Máme na starosti dětský koutek v Asistenčním centru pro uprchlíky v KV Areně. Ve spolupráci s HZS pořádáme sbírku pro děti.  Předmětem sbírky jsou omalovánky, fixy, pastelky, pleny, vlhčené ubrousky a drobné hračky. Jde o hračky, které si děti mohou odnést. Prosím, NE plyšáky. Pokud máte možnost pomoci, doneste je během tohoto týdne do jedné z našich poboček - případně se můžeme domluvit na předání. V případě dotazu mě neváhejte kontaktovat. Žaneta Salátová, ředitelka MCKV, 606581369

Vážení rodiče, zveřejnili jsme termíny táborů pro nejmenší. Nyní je možné svá dítka přihlásit. Neváhejte! Veškeré informace naleznete zde.

Příměstské tábory pro děti od 4 let.

Příměstské tábory pro děti od 4 let.

Vážení rodiče,
v důsledku mnoha okolností jsme se rozhodli letos nepořádat příměstské tábory pro děti od 4 let. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, protože jsme tu pro vás s nabídkou této služby byli bez přestávky již 24 let. Neznamená to, že se toto rozhodnutí vztahuje i na další roky, proto prosím o zachování přízně. Využijeme tento čas pro inovaci našich služeb. Potěšující je, že na Příměstský tábor pro nejmenší se těšit můžete a termíny budou vyhlášeny na konci února. Děkujeme za pochopení.

Na cestě k úspěchu II.

Na cestě k úspěchu II.Přišli jste o práci, nebo vám končí rodičovská dovolená a hledáte zaměstnání? Nebo by jste si ráda udělala rekvalifikaci, ale tíží vás finance? Můžeme Vám pomoc. Více informací naleznete zde.

NÁSTĚNKA

Projekt na cestě k úspěchu II.

obrázek
je podpořen z Operačního programu Zaměstnanost z Evropské unie.Číslo projektu CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_046/0011175

Neformální POWER UP!

obrázek
je podpořena z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, výzva Zvyšování kvality neformálního vzdělávání reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0013313

Mateřské centrum Karlovy Vary,z.s.

obrázek

NOVINKY

obrázek
obrázek
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244
Domů Mateřské centrum Karlovy Vary

Created by © 2015 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy