Login

Plán na rok 2019

Velmi si ceníme toho, že je za 23 let své existence MCKV neodmyslitelnou součástí života nejen občanů města Karlovy Vary, ale i širokého okolí. Směr, kterým se naše centrum ubírá, není zásluha pouze vedení, členů a zaměstnanců, ale všech návštěvníků a aktivistů. To pomáhá našemu centru poskytovat služby žádané a potřebné.  

V roce 2019 máme v plánu pokračovat v naší dosavadní činnosti a nabízet kvalitní služby dle zájmu rodičů. Hlavním cílem je zajistit trvalou udržitelnost celoročního provozu. Rodičům a dětem budeme nadále poskytovat inspirativní zázemí a odbornou pomoc. Zaměříme se především na předcházení negativních jevů v rodině a pomoc rodičům při řešení obtížných životních situací. Nadále chceme vytvářet aktivity, do kterých se zapojí široká veřejnost. Maminkám bychom chtěli dát více možností pro seberealizaci.

Budeme se snažit neustále rozvíjet a zdokonalovat programy pro děti, abychom podpořili jejich socializaci a efektivně rozvíjeli jejich schopnosti. Našim cílem nebude zásadní rozšiřování služeb, nýbrž jejich stabilita, pravidelnost, udržitelnost a profesionalita. 

NOVINKY

obrázek
obrázek
DOMŮ -  Mateřské Centrum
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy