Login

AKTUALITY MC KARLOVY VARY

Křesadlo 2017

Křesadlo 2017Znáte někoho, kdo dobrovolně věnuje svůj volný čas a energii ve prospěch někoho jiného? Znáte někoho, kdo hoří nadšením a šíří kolem sebe optimismus, naději, sílu a za sebou nechává kus velmi dobře odvedené práce? Někoho, kdo je naplněn zkušenostmi, pochopením, ochotou pomoci – kdo prostě umí vykřesat jiskru dobra a lidství pro své okolí, kdo si zaslouží cenu KŘESADLO 2017?
Návrhy mohou občané/organizace zasílat nejpozději do 28. března 2018.
Slavnostní ceremoniál udílení cen se bude konat 27. 4. 2018 od 18.00 hodin v Parkhotelu Richmond.
Více informací naleznete zde.

Zveřejnili jsme termíny příměstského tábora.

Zveřejnili jsme termíny příměstského tábora.Milí rodiče, vzhledem k velké škále aktivit Mateřského centra zorganizujeme letos pouze 2 turnusy. Prosím, neváhejte s rezervací. Více zde.

Nový projekt - Na cestě k úspěchu.

Nový projekt - Na cestě k úspěchu.

Milí rodiče,

mám velkou radost, že vám mohu představit jeden z nejzajímavějších projektů, který se nám podařilo získat. Je určen rodičům, kteří pečují o dítě do 15ti let věku a jsou nezaměstnané (končí rodičovskou, končí jim sml. v práci apod.). Projekt nabízí rekvalifikace, profesní kvalifikace vašich snů, dotované pracovní místo a mnoho dalšího. Je hrazen z EU z OPZ a pro realizaci nás doporučilo Město Karlovy Vary. Abychom v tom nebyli sami, máme zkušeného partnera ANNA KK. Pokud vás cokoliv zaujalo, neváhejte se na nás obrátit. Do projektu je možné se přihlásit od 1.1.2018. Více informací zde.

Víkendové akce.

Seznam již naplánovaných aktivit  (burza, pískování apod.) naleznete zde. Postupně budeme přidávat.

Poprvé bez mámy.

Poprvé bez mámy.Milí rodiče, nové prostory = více možností. Na základě vašeho zájmu otevíráme opět jeden z našich nejpopulárnějších kurzů "Poprvé bez mámy". Jedná se o kurz pro děti od dvou let. Pomáhá s adaptaci, sociálním začleněním i odloučením před vstupem do MŠ. Kurzy budou probíhat každou středu od 9:00 - 12:00 hod. Začínáme 8.11. již v nových prostorech na Mozartovce. Cena 150 Kč/dopoledne. V ceně je i svačinka a výtvarný materiál. Kapacita max 12 děti. Tak si neváhejte rezervovat místečko. Upřednostňujeme předplatné.

Nové prostory, nové aktivity. Rozšiřujeme se.

Nové prostory, nové aktivity. Rozšiřujeme se.Rozšiřujeme se! Nové prostory, nové aktivity. Vážení rodiče, mám pro vás velikou novinu. Dostali jsme od města další prostory pro naší činnost. Od 1.11. bude zrekonstruovaná první část a většinu kurzů přesuneme již do nového centra - Mozartova ul. - Drahovice . Od 1.1.2018 již bude celé centrum kompletně nové. Máme tedy příležitost rozjet další nové kurzy. Pomozte nám. Co by jste uvítali? Kurzy mohou být pro děti, pro rodiče s dětmi, tak i pouze pro dospělé (třeba i seniory). Mohou se ozývat i lektoři. V Kollárově ul. zůstane hlavně (nejen) Dětská skupina Karlovaráček, kde navýšíme kapacitu. Podpořte nás! Co vám v našem městě chybí? Chceme své služby rozvíjet na základě vašich potřeb. Máme nádhernou příležitost splnit vám vaše/naše představy.

Narozeninové oslavy.

Narozeninové oslavy.Věděli jste, že si můžete celé Mateřské centrum )včetně vybavení a hraček) pronajmout na dětskou narozeninovou oslavu? Cena je 400 Kč. Jídlo i pití můžete mít vlastní. Objednávky pouze přes pevnou linku 353230847.

Nové KURZY PRO RODIČE S DĚTMI

Nové KURZY PRO RODIČE S DĚTMI

Rádi by jste trávili čas se svým děťátkem aktivněji?
Abgrejdovali jsme naše kurzy pro rodiče s dětmi (již od jednoho roku).
Začínáme 11.9. Tak neváhejte a přihlaste se.
Pondělí od 10:00 - 11:00 hod. - HÝBEME SE S KOČIČKOU.
Úterý od 10:00 - 11:00 hod. - OD PÍSNIČKY PO ŠTĚTEC.
Čtvrtek tvrtek od 10:00 - 11:00 hod. - KOUZELNÁ HODINKA.
Těšíme se na vás.

Nový program.

Nový program.Vážení rodiče,
jelikož nás už nebaví, jak kdekdo kopíruje naše aktivity včetně názvu, rozhodli jsme se pro vás vytvořit zcela nový koncept našich kurzů pro rodiče s dětmi od 1 roku. Kurzíky zveřejníme 6.9.2017. Od 11.9.2017 začínáme!!!
Už teď je zájem velký, tak neváhejte. Pískoviště je fajn, ale někdy to chce něco víc. Těšíme se na vás!

Zapojte se!

Zapojte se!Není vám lhostejné, co se děje v naší obci? Zajímá vás politika nebo neziskový sektor? Chcete se víc zapojit do veřejného života? Přijďte na motivační setkání 2.10.2017 od 16:00 hod. do našeho centra. Účast přislíbila Jana Wildumetzová - hejtmanka Karlovarského kraje. 

Zapojte se!

Profesní kvalifikace chůva v našem centru.

Připravujeme!
Profesní kvalifikace + přípravný kurz

"Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" - pro nezaměstnané do 29 let zdarma! - Pro ostatní zavádějící cena.

Mateřinka - Dětská skupina Karlovaráček.

Mateřinka - Dětská skupina Karlovaráček.Od 1.1.2016 jsme transformovali Mateřinku na Dětskou skupiny Karlovaráček, která je zaregistrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí. Provoz DS jsme zahájili 1.4.2016. DS Karlovaráček je realizovaná v rámci podpořeného projektu Operačního programu Zaměstnanost „Snížit rozdíly v postavení žen a mužů na trhu práce“. Více o Dětské skupině naleznete zde.

Podpůrná skupina kojení

Máte otázky ohledně kojení? Nevíte si v některých situacích rady? Dostáváte od okolí různé odpovědi, které ve Vás vyvolávají zmatek? Máte pocit, že nejste společností ke kojení tolik podporována? Při MCKV vzniká podpůrná skupinka, která si klade za cíl podporovat kojení, jako přirozenou součást mateřství. Máte-li chuť sdílet, naslouchat, potkat se, diskutovat, nebo jen tak pobýt, jste srdečně vítány. 

Víte, že ...?

... na většinu našich aktivit vám mohou přispět zdravotní pojišťovny? Informujte se u nás.

Dospělácká burza + hračky

Dospělácká burza + hračky

Po úspěšné dětské burze pořádáme BURZU DOSPĚLÁCKOU + hračky. Čisté, sezónní, moderní a neponicene oblečení pro dospělé můžete přinést prodat v pátek 24.11.2017 od 15:00 - 17:30. Nakoupit přijďte v sobota 25.11.2017 od 8:00 - 12:00.
Výdej neprodaneho proběhne 25.11.2017 od 15:00 - 16:00.
O čísla si volejte pouze na pevnou linku 353 230 847.

NOVINKY

obrázek
obrázek
DOMŮ -  Mateřské Centrum
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy